ЗНО







  Зо́внішнє незале́жне оці́нювання (ЗНО, раніше також Зовнішнє тестуванняЗТ) — іспити для вступу до ВНЗ в Україні.
Комплекс організаційних процедур (передусім — тестування) спрямований на визначення рівня навчальних досягнень випускників середніх навчальних закладів при їхньому вступі до вищих навчальних закладів.
Мета зовнішнього незалежного оцінювання: підвищення рівня освіти населення України та забезпечення реалізації конституційних прав громадян на рівний доступ до якісної освіти, здійснення контролю за дотриманням Державного стандарту базової і повної середньої освіти й аналізу стану системи освіти, прогнозування її розвитку.
Результати зовнішнього незалежного оцінювання зараховуються як результати державної підсумкової атестації і як результати вступних іспитів до вищих навчальних закладів.

****************************************************************************************************************************************************************************************************************

Картинки по запросу картинки дети учатся10 кроків до успішного складання                                              ЗНО

1 крок: Визначитися із предметами, які Ви будете здавати на ЗНО. Як не банально це звучить, але розпочати свою підготовку потрібно з визначення того, до чого, власне, Ви будете готуватися. Якомога раніше потрібно окреслити ті факультети та спеціальності, які особисто Вам цікаві для вступу, і продивитися, які сертифікати ЗНО необхідні для вступу на них. Звичайно, буває і таке, що протягом року абітурієнти змінюють свої рішення щодо майбутньої професії та предметів, які вони будуть складати на ЗНО, проте краще дотримуватися однієї позиції.
         2 крок: Пройти минулорічні тести ЗНО з обраних предметів та проранжувати предмети, які Ви будете складати, за складністю особисто для Вас. По-перше, проходження минулорічних тестів ЗНО дозволить Вам скласти уявлення про те, із чим Вам доведеться стикнутися наприкінці навчального року, а, по-друге, у Вас буде можливість обєктивно оцінити себе і свій рівень володіння навчальним матеріалом з тих чи інших предметів.Навіть якщо Ви виявите, що не набрали навіть необхідний мінімум балів, це не привід засмучуватися. Варто тверезо оцінити, які Ваші слабкі місця, на які предмети слід виділити більше часу, а які можна залишити «на десерт».
         3 крок: Скласти графік підготовки до ЗНО. Для того, щоб зробити це, Вам буде необхідно взяти перелік тем, які входять в програму ЗНО з тих чи інших предметів, визначитися із найбільш складними, та визначити приблизні строки, до яких Ви маєте опанувати певний обсяг навчального матеріалу. У даному випадку складно дати якісь конкретні поради, бо кожен випадок індивідуальний: хтось, слабко володіючи предметом, розпочинає підготовку у вересні і вивчає навчальний матеріал послідовно, а хтось розпочинає підготовку пізніше, будучи впевненим у високому рівні своїх знань та практичних навичок. У будь-якому разі ми не радимо Вам занадто затягувати із підготовкою до тестування.
         4 крок: Визначитися із способом підготовки до тестів ЗНО. Коли Ви вже склали графік підготовки до ЗНО, Вам потрібно відповісти для себе на питання: чи зможете Ви самі якісно підготуватись до складання зовнішнього незалежного оцінювання? Більшість учнів все ж таки звертаються за допомогою до професійного репетитора або записуються на підготовчі курси при вищих навчальних закладах. Знов-таки, кожен випадок індивідуальний, проте, як правило, найбільший ефект дають регулярні заняття із репетитором.
         5 крок: Слідкувати за актуальними новинами ЗНО та новою специфікацією тестів. Ні для кого не секрет, що для успішного складання тестів ЗНО, окрім власне володіння навчальним матеріалом, потрібно чітко уявляти собі процедуру проведення ЗНО, завдання, з якими Вам доведеться стикнутися, а також ті зміни, які вносяться в ЗНО у поточному році. На нашому сайті регулярно зявляються актуальні новини, які стосуються середньої освіти та проведення зовнішнього незалежного оцінювання.
         6 крок: Усередині навчального року потрібно оцінити свої досягнення в підготовці до ЗНО. Це дуже зручно робити, наприклад, на зимових канікулах. Просто виберіть собі вільний день, коли Ви зможете порівняти реальну ситуацію із графіком підготовки до ЗНО, який Ви склали на початку року, а також пройти тестування з предметів, щоб порівняти свій поточний рівень знань із початковим. Саме усередині року у Вас ще є час, щоб виправити свої помилки і почати інтенсивніше готуватися до ЗНО. Ні в якому разі не затягуйте із такою «ревізією знань», адже Ви можете втратити безцінний час.
         7 крок: Регулярно проходьте онлайн-тестування, вирішуйте тести минулорічних років В незалежності від того, готуєтесь Ви самі чи за допомогою педагога, Вам потрібно якомога частіше проходити тести з обраних предметів. Кажуть, що для того, щоб навчитись їздити на велосипеді, потрібно їздити на велосипеді; з тестуванням ситуація абсолютно аналогічна. Наш сайт пропонує Вам величезну кількість авторських тестів з основних предметів, вирішуючи які, Ви зможете у короткі строки опанувати значний обсяг навчального матеріалу.
         8 крок: Необхідно взяти участь у пробному тестуванні. Пробне тестування – це вкрай корисна процедура, яка допоможе Вам відчути атмосферу реального ЗНО, зрозуміти тонкощі цього заходу та знизити хвилювання на першому реальному тесті. Ми радимо Вам взяти участь у пробному тестуванні хоча б з одного предмету ще й тому, що Ви зможете відчути, наскільки швидко плине час на тестуванні. Тож, коли Ви прийдете складати своє перше ЗНО, Ви будете використовувати відведений час більш ефективно, що позитивно відзначиться на кінцевих результатах.
         9 крок: Незважаючи на велику кількість подій у житті одинадцятикласника, весна – це час систематизаціїта корекції знань до ЗНО. Багато хлопців і дівчат навесні, готуючись до випускного та інших свят, залишають підготовку до ЗНО, що є невірним. Звичайно, якщо Ви самовіддано працювали весь рік і вже готові здавати ЗНО, у Вас є право на відпочинок і веселощі. В іншому разі виділяйте час на те, щоб продовжувати планомірну підготовку. Повірте, потім Ви зрозумієте, наскільки це було правильно.
         10 крок: Останні дні перед ЗНО – не привод сидіти над книжками 24 години на добу. Звичайно, є на світі люди, які здатні у короткі строки оволодіти величезною кількістю інформації. Однак такі люди – скоріш виключення, а не правило. А ми орієнтуємося на те, що Ви, шановний абітурієнт, звичайна людина, якій потрібні сон і відпочинок. Тож сміло лягайте спати напередодні ЗНО і намагайтеся побачити свою порцію солодких снів! Вам дуже потрібна буде свіжа голова і максимальна концентрація уваги.
         Ми сподіваємося, що наші поради допоможуть Вам успішно скласти тестування. Будьте працьовитими, не лінуйтеся, і Ваші зусилля обовязково будуть нагороджені
**************************************************************************************************************************************************************************************************************

УСІ ПОДРОБИЦІ ПРО ЗНО 2017  ТУТ


********************************************************************************************************************************************************************************************************

ЗНО 2016. Офіційна таблиця переведення тестових балів ЗНО 2016 з білогії у 200 бальну шкалу


**************************************************************************************************************************************************************************************************************






Використайте під час підготовки тести минулих сесій ЗНО з біології

 



*****************************************************************************************************************************************************************




****************************************************************************************************************************************************************************************************************
                          



Школа "Знання Онлайн" дарує всім учням безкоштовні онлайн-курси з 8 предметів ЗНО, а також комплекс інтенсивних вебінарів безпосередньо перед тестуванням. Аби готуватись до ЗНО безкоштовно разом із спеціалістами школи, реєструйтеся на сайті "Знання Онлайн". Ми пропонуємо онлайн-курси із 8 предметів, які зроблені спеціально під програму ЗНО-2016 та дадуть вичерпну відповідь на всі ваші запитання. 


****************************************************************************************************************************************************************************************************************


Для тих хто складає ЗНО з біології  - перелік корисних посилань:

****************************************************************************************************************************************************************************************************************
Картинки по запросу картинки дети учатся


ПОРАДИ БАТЬКАМ Випускників 11 та 9 класів!

     1. Контролюйте, скільки спить ваш син чи донька. Регулярне недосипання небезпечне для психіки, послаблює імунітет і загострює хронічні захворювання дітей.
 2. В екзаменаційний період дуже важливе харчування випускників. Воно має бути повноцінним. Підліткам слід давати продукти, які містять вітамін Е. Він підвищує імунітет і стійкість до стресу. У натуральному вигляді є в картоплі, сої, кукурудзі, моркві, ожині, волоських горіхах.
3. Споживання на добу до 8 склянок рідини позитивно впливає на організм, зокрема, покращується робота нирок, вони краще протидіють урологічним інфекціям. При цьому і корисно пити звичайну воду, натуральні соки. Вживання кави не підвищує працездатності, і підсилює стрес, викликає сильну сечогінну дію, що призводить до зневоднення організму і підвищеної роздратованості.
4. Звертайте увагу на посуд, з якого їдять ваші діти. Краще, аби він був золотавий. Цей колір заспокоює нервову систему, концентрує увагу, покращує настрій і пам'ять.
5. Частіше спілкуйтеся зі своїми дітьми, переймайтеся їхніми проблемами, допомагайте розв'язувати їх. Займіть позицію «друга» для своїх синів і дочок.
Наступил час «Ч»? Главное, не волнуйтесь!
1. Внимательно слушайте указания организаторов.
Внимательно слушайте указания организаторов о том, как правильно заполнить бланк. Если хотите что-то спросить, не выкрикивайте с места, а поднимите руку.
Вопросы не должны касаться содержания заданий, на них вам никто не ответит.
2. Начните с решения легких заданий.
Не пытайтесь решать задания по порядку. Прочтите все задания и выберите из них те, ответы на которые вы знаете и отвечайте на них.
Отвечая на лёгкие вопросы, вы успокоитесь и к вам вернется уверенность в себе. Вам будет легче сосредоточиться на сложных вопросах.
3. Логика построения тестовых заданий.
Очень внимательно читайте задания до конца. Не пытайтесь понять, что от вас требуют по первым фразам. Вы рискуете «додумать» задание, а значит неправильно его решить.
Если вам попался вопрос, ответ на который вы не знаете, действуйте путём логического исключения. Когда вы исключите варианты, которые точно не подходят, у вас останется меньше вариантов, из которых нужно выбрать правильный ответ, а это уже проще.
братите внимание на то, что задание может иметь несколько правильных ответов.
4. Ваша интуиция.
Не оставляйте вопросы без ответов (ведь это 0 баллов). Если время подходит к концу, а у вас остались вопросы, на которые вы не ответили, прислушайтесь к своей интуиции и ответьте наугад. Всегда есть шанс «попасть в точку», а значит получить какой-то балл за свой ответ.
5. Пользуйтесь черновиками.
Пишете сочинение.
Обратите внимание на то, что именно Вас просят сделать: объяснить, сравнить, обсудить, оценить. И ответ стройте в соответствии с этой просьбой: объясняйте, сравнивайте, обсуждайте, оценивайте. К сожалению, именно невнимательность, зачастую, приводит к неправильным ответам и потере времени на их исправление.
Продумайте свой ответ.
Выпишите на черновик те фразы, которые приходят Вам в голову (касающиеся темы сочинения). Можно – вразброс, в беспорядке. Потом соберите их в логическом порядке и запишите еще раз в черновик, уже как ответ.
6. Пишите по сути.
У Вас ограниченное время и пространство. Пишите по сути – утверждение, и подтверждение этого утверждения. Не пишите сложными предложениями – рискуете запутаться в знаках (а это уменьшает количество возможных баллов).
7. Проверяйте написанное.
Следите за ошибками и правильностью расставленных знаков.
8. Рекомендуем посетить тренинг "Сдача экзаменов".

Вы научитесь уверенному поведению при сдаче экзаменов (зачётов, контрольных работ, при ответах у доски). Изучите типы учителей и формы взаимодействия с ними. Научитесь релаксационным упражнениям. Что кушать? Как одеваться? Узнаете маленькие секреты удачи!













Комментариев нет:

Отправить комментарий